HABERLER
 
BASINDA BİZ

DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu  ile ilgili çeşitli basın organlarında çıkan haberleri buradan inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

ADRES:
Bostanlı Yalı Caddesi No:73 Karşıyaka / İZMİR

TEL:
( 0.232 ) 336 91 76 - 362 64 66

E-MAIL:
info@doyuran.com.tr

 
 
 

Hakkımızda:

DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu'nun kurucusu ve işletmecisi olan Rıza NACAK, 1947 yılında Aydın'da doğdu. İlkokul'dan sonra orta öğrenimine devam ederken aynı zamanda Aydın'daki çeşitli pide salonlarında çalışmaya başladı. Bir süre Aydın'da çalıştıktan sonra, 1960 yılında İzmir'e geldi. O dönem İzmir'de popüler olan Basmane ve Çankaya semtlerindeki "24 saat açık" pide, kebap ve çorba salonlarında usta ve usta yönetici olarak çalıştı.

Rıza NACAK, 1972 yılında Almanya'ya gitti ve orada 14 yıl kendi sektörü üzerine çalışmalarda bulundu.1986 yılında yurda kesin dönüş yapan NACAK, 1987 yılında Yalı Caddesi No:73 adresindeki, "DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu" nu açtı. 1992 yılında ise bitişikteki Yalı Caddesi No:71/2a  adresine geçerek hizmet alanını genişletmiştir. "DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu" açıldığı günden bu yana 7 gün 24 saat açık olarak çalışmakta ve son 20 yıldır İzmir'de değişmez bir marka olarak faaliyetini sürdürmektedir.

"DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu" mönüsündeki çeşitler Anadolu'nun çeşitli yerlerinden taze olarak getirtilmektedir. Mönüsündeki çeşitlerin lezzeti hem yapan ustaların maharetinden hem de malzemesindeki doğallık ve tazelikten kaynaklanmaktadır.

 
 
KAMPANYALARIMIZ

DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu  ile ilgili çeşitli kampanyalarımızı buradan öğrenebilirsiniz.

 
 

Evlere ve İşyerlerine Paket Servis:

DOYURAN Pide - Çorba ve Kebap Salonu'nun 24 saat evlere ve işyerlerine servisi vardır.

devamı>>    

Her Hakkı Saklıdır © 2013   doyuran.com.tr     Kullanım Koşulları      

Web Tasarım : SCALA MARTI TANITIM